אודות טדי בר - דובי ענק

חברתנו מייבאת מאז 1999 דובי פרווה , אנחנו מבינים את צרכי לקוחותינו ועבורנו הלקוח הוא מס' 1. אנו מתמחים במתן מענה למתנות מקוריות ומפתיעות אשר ירגשו, ידהימו ויפתיעו את יקיריכם. לכן אנו עושים כל מאמץ לספק לכם דובי ענק במחירי שפויים ולכל כיס, הדובים שלנו בעלי פרווה קטיפתית רכה ומלטפת. השירות שלנו ורמת המקצועיות והניסיון העשיר אותו רכשנו בעבודה שוטפת מול קהל לקוחתנו. כבר כעת עומדים מאחורינו מאות אם לא אלפי לקוחות מרוצים וסיטונאים אשר מפיצים את מוצרינו לשוק הרחב.

שאתם רוכשים דובי גדול או דובי ענק פרוותי ושמן , אתם רוכשים ישירות מהיבואן, ללא פערי תיווך במחיר האטרקטיבי ביותר. אנו גם מציעים שירות הדפס על מוצרים נלווים כגון : חולצות, כריות, ספלים אותם ניתן לשלב עם הדובי. אנו עובדים עם הציוד הטוב בשוק בדגש על תאימות צבעים ואיכות ללא פשרות. כמו כן גרפיקאי מטעמנו ילווה אתכם לכל אורך בשלבי העיצוב, עריכת ההקדשה והתמונות עד לשביעות רצונכם המלאה. אנו שמים  דגש על מועדי האספקה והזמנים ללקוח ואנחנו מבינים כי כל מאורע הוא הפתעה מרגשת. לכן חשוב לנו לשרת את קהל לקוחותינו נאמנה.

מי אנחנו

קבוצת מילמן גרופ הינה קבוצה של חברת הפקות הקיימת מעל ל-18 שנה. ומתמחה בייבוא ושיווק של מוצרים ללקוחות פרטיים וסיטונאיים. ברשותנו חנות תצוגה להתרשמות ורכישה מידית.

השאיפה שלנו

להעניק לקהל לקוחותינו את המחירים האטרקטיביים ביותר ללא פערי תיווך, תוך הענקת שירות מקצועי לשביעות רצונם המלאה.

במה אנו מתמחים

אנו מתמחים בייבוא דובי ענק בכל הגדלים ובמבחר צבעים ובמתן שירותי הדפס דיגיטלי ע"י מבחר מוצרים נלווים, חולצות, ספלים, מגבות וכו'.

כמה לקוחות צברנו
לייקים מידי חודש
שיתפו את האתר
רכישות מהיום

הלקוחות המרוצים שלנו

×

עגלת קניות